| Item condition | New |
| Manufacture name | BLACK PVC BLIND CAPS 25,5MM |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | ES |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002624 |
| Model | Other |
| Material | Plastic |
| Packing level 1 | 3606480184505 |
| Colour | Black |
| Width | 140 mm |
| Height | 40 mm |
| Depth | 120 mm |
| RAL-number | 7035 |