| Item condition | New |
| Manufacture name | BELT HOLDER FOR STABEX MINI LED |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Type of accessory/spare part | Protective housing |
| Length | 230 mm |
| Packing level 1 | 4250217411946 |
| Colour | Grey |
| Diameter | 0 mm |
| Material | Plastic |
| Transparent | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |