| Item condition | New |
| Manufacture name | BC-RB-CS-XSTH1P-BACKUP |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC002288 |
| Width | 250 mm |
| Height | 90 mm |
| Depth | 350 mm |
| Lockable | No |
| With socket outlet | No |
| Extension possible | No |
| With transparent cover | No |
| Over voltage protection | No |
| With bell transformer | No |
| Cooker group suitable as power current group | No |
| Suitable for data | No |
| Protection main switch | No |
| Protection incoming RCD | No |
| Protection high integrity | No |
| Protection split load | No |
| Protection dual RCD | No |
| With meter | No |
| Packing level 1 | 3589350106619 |