| Item condition | New |
| Manufacture name | B21 112-10N, Energy meter'Steel', Modbus RS485, Single-phase, 65 A |
| Brand | ABB |
| Country of origin* | IT |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 9028 3011 00 |
| ETIM | EC001506 |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Depth | 0 mm |
| Max. current (Imax) | 0 A |
| Width in number of modular spacings | 0 |
| Nominal voltage (Un) N-L | 220-240 V |
| Nominal current (In) | 0 A |
| Packing level 1 | 8012542189428 |
| Number of positions total (counter) | 0 |
| Energy type | Effective power |
| Nominal voltage (Un) L-L | 220-240 V |