| Item condition | New |
| Manufacture name | AZIO 870-0 Access input-/output-accessoire |
| Brand | Siedle |
| Categories |
Door Entry Systems
|
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Function | Switch (connect) |
| Type of interface | LAN |
| Packing level 1 | 4015739418466 |
| Width | 20 mm |
| Height | 64 mm |
| Depth | 10 mm |
| Installation technique | System independent |
| Material | Other |