| Item condition | New |
| Manufacture name | Auto Code Labels |
| Brand | Fluke |
| Country of origin* | GB |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 4821 1010 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Colour | White |
| Self-adhesive | Yes |
| Text | With inscription |
| Packing level 1 | 0095969258319 |
| Width | 0 mm |
| Halogen free | Yes |
| Height | 25 mm |
| Diameter | 0 mm |
| Length | 42 mm |
| Magnetic | No |
| Transparent | No |
| Fluorescent | No |