| Item condition | New |
| Manufacture name | AT 8 DEFAUTS SAT TEMPO |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC002685 |
| Suitable for bus connection | No |
| With power adaptor | No |
| Radio connection | No |
| Emergency power supply integrated | No |
| Interface external | No |
| Integrated dial device | No |
| Packing level 1 | 3660191615291 |
| Width | 60 mm |
| Height | 305 mm |
| Depth | 215 mm |
| Addressable | No |