| Item condition | New |
| Manufacture name | ASS. GROUP RCD/MCB 4P |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC002620 |
| Model | Other |
| Suitable for enclosure building width | 0 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 0 mm |
| Suitable for enclosure building height | 0 mm |
| Packing level 1 | 4251510741839 |
| Colour | Other |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Depth | 0 mm |
| RAL-number | 0 |
| Max. load capacity | 0 kg |
| Material | Other |