| Item condition | New |
| Manufacture name | Annular trunking LHD32X15 P2 PVC 32x15x2000WHT |
| Brand | KOPOS |
| ETIM | EC000059 |
| Width | 32 mm |
| Halogen free | No |
| Height | 15 mm |
| Surface protection | Untreated |
| Material quality | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Length | 2000 mm |
| Material | Plastic |
| Suitable for circuit integrity | No |
| Packing level 1 | 6410014990190 |
| Packing level 2 | 6410014990190 |
| Packing level 3 | 6410014990190 |
| Colour | White |
| RAL-number | 9003 |
| Type of fastening | Self-adhesive |
| With cable fixing clip | No |
| Transparent | No |
| Cover model | Loose |