| Item condition | New |
| Manufacture name | ANCILLARY EQUIPM. FOR PROTECT. MODULAR CASE TEST COMPONENTS MULTI FINGER TEST... |
| Brand | Siemens |
| Country of origin* | AU |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC002555 |
| Number of poles | 0 |
| Packing level 1 | 4025515639411 |
| Rated voltage | 0 V |
| Modular spacing | 0 mm |
| Tackable | No |
| Strip length | 0 mm |