Allen-Bradley 100S-C23D23C Safety Contactor, 23 A, 110V 50 Hz / 120V 60 Hz., 3 Normally Open Power poles, 2 NOC & 3 NCC, Line Side Coil Termination, Standard Contact image 1
Allen-Bradley 100S-C23D23C Safety Contactor, 23 A, 110V 50 Hz / 120V 60 Hz., 3 Normally Open Power poles, 2 NOC & 3 NCC, Line Side Coil Termination, Standard Contact
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until next price list or while stock lasts
EAN: 0611320223439
MPN: 100S-C23D23C
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 4-6 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name Allen-Bradley 100S-C23D23C Safety Contactor, 23 A, 110V 50 Hz / 120V 60 Hz., 3 Normally Open Power poles, 2 NOC & 3 NCC, Line Side Coil Termination, Standard Contact