Allen-Bradley, 100S-C16D14C, 100S-C Safety Contactor, 16A, Line Side, 110V 50Hz / 120V 60Hz, 3 N.O., 1 N.O.  4 N.C. image 1
Allen-Bradley, 100S-C16D14C, 100S-C Safety Contactor, 16A, Line Side, 110V 50Hz / 120V 60Hz, 3 N.O., 1 N.O. 4 N.C.
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until next price list or while stock lasts
EAN: 0611320223361
MPN: 100S-C16D14C
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 4-6 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name Allen-Bradley, 100S-C16D14C, 100S-C Safety Contactor, 16A, Line Side, 110V 50Hz / 120V 60Hz, 3 N.O., 1 N.O. 4 N.C.