| Item condition | New |
| Manufacture name | Adj. ste. moun. plate Orion+ 604x145 mm |
| Brand | Hager |
| Categories |
Mounting Plate for Distribution Boards
|
| ETIM | EC000213 |
| Surface protection | Galvanized |
| Material | Steel |
| Packing level 1 | 3250610671030, 3250610671030 |
| Packing level 2 | 3250610671030 |
| Width | 800 mm |
| Height | 150 mm |
| Perforated | Yes |