| Item condition | New |
| Manufacture name | ACCESSORY PLUG W/CABLE 4M, ALPHA |
| Brand | GRUNDFOS |
| Categories |
HVAC parts
Water Pumps |
| Country of origin* | DK |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC011040 |
| Width | 37 mm |
| Height | 32 mm |
| Type of accessory/spare part | Fitting piece |
| Length | 4000 mm |
| Material | Plastic |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Suitable for dosing pumps | No |
| Suitable for booster installations | No |
| Packing level 1 | 5700312730705, 5700312730705 |