| Item condition | New |
| Manufacture name | ABN NT-Prof 25mm Lengt 1800mm 400A(20st) |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC002518 |
| Mounting method | Screw mounting |
| Model | Systemic |
| Length | 1500 mm |
| Number of height units | 12 |
| Packing level 1 | 4015153591066 |
| Stepless mounting | Yes |
| Material | Steel |
| Surface finishing | Untreated |
| Profile height busbar | 40 mm |