| Item condition | New |
| Manufacture name | ABN Cable guide 250 mm housing |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC002624 |
| Model | Flange |
| Material | Plastic |
| Packing level 1 | 4015153532526 |
| Colour | White |
| Width | 245 mm |
| Height | 23 mm |
| Depth | 6 mm |
| RAL-number | 9002 |