| Item condition | New |
| Manufacture name | ABN Blindplaat 250 x 750 mm |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC000264 |
| Type of cover | Closed |
| Number of DIN-rails | 5 |
| Packing level 1 | 4015153733817 |
| Width | 250 mm |
| Height | 750 mm |
| Depth | 106 mm |
| With mounting plate | No |
| With cover | Yes |
| Number of modular spacings per DIN-rail | 12 |
| With N-PE clamp | No |