| Item condition | New |
| Manufacture name | QCS141501 Slotted cover, 150 mm x 296 mm x 230 mm |
| Brand | ABB |
| Categories |
Mounting Components
|
| Harmonized System Code | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000775 |
| Width | 800 mm |
| Height | 300 mm |
| Depth | 49 mm |
| Packing level 1 | 5411815229824 |