| Item condition | New |
| Manufacture name | 64380 200W R7S-18 25X1 OSRAM |
| Brand | OSRAM |
| Categories |
Airport lighting lamps
R7s Light Bulbs |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC001958 |
| Socket | R7s |
| Power | 200 W |
| Luminous flux | 4400 lm |
| Packing level 1 | 4050300209944 |
| Nominal current | 6.6 A |
| Technology | Halogen lamp |