| Item condition | New |
| Manufacture name | 51022S-02 New IC sticker |
| Brand | ABB |
| Categories |
Labelling, Documentation & Accessories
|
| ETIM | EC001288 |
| Colour | White |
| Self-adhesive | TRUE |
| Text | Unprinted |
| Packing level 1 | 6955891804982 |
| Packing level 2 | 6955891804982 |
| Width | 25 mm |
| Halogen free | No |
| Height | 25 mm |
| Diameter | 0 mm |
| Length | 0,6 mm |
| Magnetic | FALSE |
| Transparent | FALSE |