| Item condition | New |
| Manufacture name | 4540990090/13 FIRST FIX SPACER SET |
| Brand | ABB |
| Harmonized System Code | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 32 mm |
| Height | 32 mm |
| Type of accessory/spare part | Coupler/connector straight |
| Length | 48 mm |
| Packing level 1 | 8713812765105 |
| Colour | Nickel |
| Material | Other |