| Item condition | New |
| Manufacture name | 4510990046/13 EVA-KS 1500 |
| Brand | ABB |
| Harmonized System Code | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 140 mm |
| Height | 42 mm |
| Type of accessory/spare part | Supporting bracket |
| Length | 158 mm |
| Packing level 1 | 8713812764351 |
| Colour | Aluminium |
| Material | Aluminium |