| Item condition | New |
| Manufacture name | 4510990034/13 EVA-PK 500 |
| Brand | ABB |
| Harmonized System Code | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 129 mm |
| Height | 24 mm |
| Type of accessory/spare part | Mounting plate |
| Length | 340 mm |
| Packing level 1 | 8713812764245 |
| Colour | Aluminium |
| Diameter | 0 mm |
| Material | Aluminium |