| Item condition | New |
| Manufacture name | 4510990010/13 WB EVAGO SIGN |
| Brand | ABB |
| Harmonized System Code | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 32 mm |
| Type of accessory/spare part | Supporting bracket |
| Length | 20 mm |
| Packing level 1 | 8713812765174 |
| Colour | Aluminium |
| Diameter | 16 mm |
| Material | Steel |