| Item condition | New |
| Manufacture name | 42080300/13 PLAFOND INZET KIT 70MM |
| Brand | ABB |
| Harmonized System Code | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 154 mm |
| Height | 12 mm |
| Type of accessory/spare part | Suspension cable |
| Length | 1500 mm |
| Packing level 1 | 8713812765822 |
| Colour | Aluminium |
| Material | Aluminium |