| Item condition | New |
| Manufacture name | FTF000391511 391511 Crocodile Clips for conductor rails, red, 4 mm |
| Brand | Beha-Amprobe |
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Type of accessory/spare part | Measuring probe |
| Current carrying capacity | 5 A |
| Measuring circuit category | CAT III |
| Max. working voltage | 600 V |
| Packing level 1 | 0095969259842 |
| Set version | Yes |
| Plug in technique | 4 mm safety plug |
| Material insulating material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| With case/bag | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |