| Item condition | New |
| Manufacture name | 32130201/1301 SER-IK ITA ADAPTER |
| Brand | ABB |
| Harmonized System Code | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 130 mm |
| Height | 71 mm |
| Type of accessory/spare part | Installation housing |
| Length | 430 mm |
| Packing level 1 | 8713812753836 |
| Colour | Aluminium |
| Material | Aluminium |