| Item condition | New |
| Manufacture name | 32120403/13 SER-FIX |
| Brand | ABB |
| Harmonized System Code | 9405 4900 00 |
| ETIM | EC000479 |
| Width | 205 mm |
| Model | Other |
| Material thickness | 58 mm |
| Double-sided | Yes |
| Meaning pictogram | Escape route |
| Length | 340 mm |
| Direction | Straight/upwards |
| Recognition distance | 28 m |
| Packing level 1 | 8713812744865 |