| Item condition | New |
| Manufacture name | 2x4 Wire Ohms Test Lead 2 mm Probe Tip TL2X4W-PTII |
| Brand | Fluke |
| Country of origin* | US |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 9030 9000 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Type of accessory/spare part | Measuring cable |
| Current carrying capacity | 0.5 A |
| Measuring circuit category | CAT I |
| Max. working voltage | 1000 V |
| Packing level 1 | 0095969400114 |
| Set version | No |
| Plug in technique | 4 mm safety plug |
| Material insulating material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| With case/bag | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |