| Item condition | New |
| Manufacture name | MP25S4V 25S60 Meterpanel 4 connections Vertical ; MP25S4V |
| Brand | ABB |
| Country of origin* | BE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000262 |
| Width | 500 mm |
| Height | 1520 mm |
| Depth | 0 mm |
| Packing level 1 | 5411815256042 |