| Item condition | New |
| Manufacture name | MP25S4H 25S60 Meterpanel 4 connection Horizontal ; MP25S4H |
| Brand | ABB |
| Country of origin* | BE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000262 |
| Mounting method | Surface mounted (plaster) |
| Number of meter cabinets | 3 |
| Packing level 1 | 5411815256028 |
| Width | 720 mm |
| Model | 3-story |
| Height | 750 mm |
| Depth | 1.2 mm |
| With mounting plate | Yes |
| Number of fields | 3 |