| Item condition | New |
| Manufacture name | 25D603530N 25D60 SET WIRES 4P 16MM² ; 25D603530N |
| Brand | ABB |
| Country of origin* | BE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000248 |
| Mounting method | Surface mounting |
| Material | Plastic |
| Degree of protection (IP) | IP43 |
| Packing level 1 | 5411815245961 |
| Width | 250 mm |
| Height | 600 mm |
| Depth | 233 mm |
| With hinged lid | No |
| Built-in depth | 250 mm |
| With mounting rail | No |