| Item condition | New |
| Manufacture name | MP25D3V 25D60 METERPANEL 3 CONNECTIONS VERTICAL |
| Brand | ABB |
| Harmonized System Code | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000248 |
| Mounting method | Surface mounting |
| Material | Plastic |
| Degree of protection (IP) | IP43 |
| Packing level 1 | 5411815256196 |
| Width | 250 mm |
| Height | 600 mm |
| Depth | 233 mm |
| With hinged lid | No |
| Built-in depth | 250 mm |
| With mounting rail | Yes |