| Item condition | New |
| Manufacture name | 230V VOEDINGUNIT WARMTE METER |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | DK |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 9032 9000 00 |
| ETIM | EC000068 |
| Number of phases | 0 |
| Packing level 1 | 3606489660161 |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Depth | 0 mm |
| RAL-number | 0 |