| Item condition | New |
| Manufacture name | 2 pieces suspension cable |
| Brand | Sylvania |
| Country of origin* | FR |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC000293 |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Lamp power of fluorescent batten | 0 W |
| Number of cores wiring | 0 |
| Length | 0 mm |
| Material | Other |
| Electrical connection with connector system | No |
| Cross section wiring cores | 0 mm² |
| Packing level 1 | 5410288516783 |