| Item condition | New |
| Manufacture name | 17132211 PP 320/11/V |
| Brand | ABB |
| Harmonized System Code | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC000479 |
| Width | 157 mm |
| Model | Sticker |
| Material thickness | 1 mm |
| Double-sided | No |
| Meaning pictogram | Escape route |
| Length | 202 mm |
| Direction | Downwards |
| Recognition distance | 20 m |
| Packing level 1 | 8713812770871 |