| Item condition | New |
| Manufacture name | 12220258 PF 202/58 |
| Brand | ABB |
| Harmonized System Code | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC000479 |
| Width | 137 mm |
| Model | Insert sheet/plate |
| Material thickness | 3 mm |
| Double-sided | No |
| Meaning pictogram | Other |
| Length | 320 mm |
| Direction | Downstairs left |
| Recognition distance | 25 m |
| Packing level 1 | 8713812770178 |