| Item condition | New |
| Manufacture name | 11150042/13 IK AQL |
| Brand | ABB |
| Harmonized System Code | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 197 mm |
| Height | 1 mm |
| Type of accessory/spare part | Cover |
| Length | 394 mm |
| Packing level 1 | 8713812753812 |
| Colour | White |
| Material | Aluminium |