| Item condition | New |
| Manufacture name | 11140051 PENDEL/WIT 150 MM |
| Brand | ABB |
| Harmonized System Code | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 30 mm |
| Height | 25 mm |
| Type of accessory/spare part | Pipe pendulum suspension |
| Length | 74 mm |
| Packing level 1 | 8713812005324 |
| Colour | Other |
| Diameter | 0 mm |
| Material | Steel |