| Item condition | New |
| Manufacture name | 100 OHM RTD Temperature Probe 884X-RTD |
| Brand | Fluke |
| Country of origin* | US |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 9025 9000 00 |
| ETIM | EC002081 |
| Model | Pin |
| Measuring range | -200-300 °C |
| Material | Stainless steel |
| Length of connection cable | 1 m |
| Length probe | 230 mm |
| Packing level 1 | 0095969354011 |