| Item condition | New |
| Manufacture name | 05905963014208 - Lena Lighting S.A. |
| Brand | Lena Lighting |
| ETIM | EC001058 |
| Width | 105 mm |
| Length | 205 mm |
| Height/depth | 100 mm |
| Lamp type | Other |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Degree of protection (IP) | IP44 |
| Max. system power | 40 W |
| Protection class | II |
| Lamp holder | E27 |
| Type of control gear | Electronic ballast |
| Housing material | Other |
| With light source | No |
| Suitable for number of lamps | 1 |
| With control gear | Yes |
| Dimming 0-10 V | No |
| Dimming 1-10 V | No |
| Dimming DALI | No |
| Dimming DMX | No |
| Dimming potentiometer (integrated) | No |
| Dimming GPRS | No |
| Dimming LineSwitch | No |
| Dimming manufacturer's proprietary system | No |
| Dimming mains voltage modulation | No |
| Dimming phase cut-off | No |
| Dimming phase cut-on | No |
| Dimming programmable | No |
| Dimming RF | No |
| Dimming Sine Wave Reduction | No |
| Dimming Touch and Dim | No |
| Dimming Zigbee | No |
| Dimming with push-button | No |
| No dim function | Yes |
| Dimming DSI | No |