| Item condition | New |
| Manufacture name | 05905339267764-05905339267764 |
| Brand | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Width | 591 mm |
| Colour housing | White |
| Colour rendering index CRI | 80-89 |
| Length | 591 mm |
| Height/depth | 14 mm |
| Lamp type | LED not exchangeable |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Beam angle | Extreme wide beam >80° |
| Colour temperature | 4000 K |
| Max. system power | 40 W |
| Rated luminous flux according to IEC 62722-2-1 | 3600 lm |
| Packing level 1 | 5905339267764 |
| Protection class | II |
| Connection type | Screwed terminal |
| Voltage type | AC |
| Housing material | Aluminium |
| With light source | Yes |
| Suitable for built-in mounting | Yes |
| Colour of light | White |
| Rated ambient temperature according to IEC62722-2-1 | 5-25 °C |
| No dim function | Yes |
| Suitable for ceiling mounting | Yes |
Kanlux AVAR LED to panel w formie ramki, która daje bardzo wiele światła. Jest nowoczesną alternatywą tradycyjnych paneli LED czy opraw rastrowych. Moc oprawy to 40W, a barwa to 4000K (NW). Polecamy ramkę Kanlux AVAR przede wszystkim do wnętrz biurowych, hotelowych, oświetlenia ciągów komunikacyjnych, choć wiemy, że jej design jest na tyle nowatorski, iż na pewno znajdzie zwolenników, którzy zastosują produkt we wnętrzach domowych. Produkt pakowany jest po 2 sztuki.